.
2019
Светот каталог на производи и прибор за професионални фризериThanks
for your vote 👍

X


Argan масло
Argan масло - AGADIR - Третмани - за нега на коса

Rate this product:


2 click

Argan масло
AGADIR - Третмани - за нега на коса


Argan масло

третманот врз основа на косата Argan масло
Agadirâ е добиен со екстракција на Argan масло е единствен во својот вид. Составот е светлина и не-мрсна и лесно се апсорбираат во косата вратило, без тежат надолу. Сите производи се 100% Argan масло, чисто.

AGADIRÂ Argan масло шампон Бог - 350 мл
Секојдневно Moisturizer : За сите типови на коса е сулфат -бесплатно, збогатен со витамин Е, анти-оксиданти, Омега 6 и Омега 9. Зачувува боја на косата.

AGADIRÂ Argan масло Бог мелем - 350 мл
Секојдневно Moisturizer : сулфат -бесплатно. Detangles, мазна и потхранува косата сува и frizzy. Збогатен со витамин Е, анти-оксиданти, Омега 6 и Омега 9. Својата нежна формула овозможува да се зачува вашата боја на косата.

AGADIRÂ Argan масло третман ПРСКАЊЕТО БОГ
Идеален за долга коса лесно да се примени, овозможува заштита на топлина. Веднаш поправки и враќа еластичноста. 150 ml шише.

Related