.
2019
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionaleThanks
for your vote 👍

X


STRUKTURA flokeve
STRUKTURA flokeve - JOICO - Xhel dhe të përfundojë flokët

Rate this product:


0 click

STRUKTURA flokeve
JOICO - Xhel dhe të përfundojë flokët


STRUKTURA flokeve

Tags përfunduar dhe styling
Një gamë e produkteve për përfunduar dhe styling që përbëhet nga disa produkteve me ngushtësi të ndryshme dhe qëndrueshmëri :

FONDACIONI flokeve PREP & abetare
Një produkt thelbësore që përgatit styling flokët.

Shape Texture CREAM
Një cilësi modulare dhe një përfundojë gjysmë - matte.

Përshtatur Texture PASTE
Një paste të mbajë në të mesme dhe një lustër mat. Me aftësinë për të riorganizuar stilin nga dita në ditë.

Styling balta gdhend
Për të dhënë formën dhe përkufizim për stilin dhe shkëlqimin.

përcaktojë dylli peshë e lehtë Shine
Shtyp shkëlqim, fleksibilitet më të rafinuar styling. Ultra shkëlqim, me një përkufizim të stilit të qëndrueshëm, por me aftësinë për të riorganizuar pamjen e tyre.

Paste ngjitës fleksibël
Për të përcaktuar dhe për të krijuar hairstyles dhe stilet me të mbajë të fortë dhe lustër mat.

Ngjitjes EXTREME krem
Një produkt i përsosur për të zgjidhur hairstyles ekzagjeruar që sfidon gravitetin.